GİZLİLİK POLİTİKASI, KULLANIM KOŞULLARI ve KİŞİSEL VERİLER

Son Güncelleme: 19 Mart 2017


Biz FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞI. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması olarak bu "Gizlilik Politikası, Kullanım Koşulları ve Kişisel Veriler" başlıklı bilgilendirmenin Google Firmasına ait Android platformundaki cihazlariçin Google Play Store uygulaması ya da https://play.google.com portalındaki Fernus geliştiricisine ait mobil optik okuma uygulamalarına ve IOS platformundaki App Store uygulaması ya da https://itunes.apple.com portalındaki FERNUS BILISIM HIZMETLERI EGI. DAN. VE TIC. LTD. STI. geliştiricisine ait mobil optik okuma uygulamalarına ait olduğunu bildiririz.


Belirtilen bu uygulamaları akıllı cihaz ya da cihazlarınıza yükleyerek, bu bildiride yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları akıllı cihaz ya da cihazlarınıza yüklemeyiniz.


Google Play Store ve App Store haricindeki platform ve uygulamalar üzerinden indirilen uygulamalar FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞI. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması sorumluluğunda değildir.


Belirtilen uygulamalarda kullanılan ;


Camera izni uygulamanın işlevi gereği sadece optik form okuma amaçlı kullanılmaktadır ve gereklidir.

İnternet izni optik formlara ait testlerin cevap anahtarlarını yüklemek ve güncellemek için kullanılmaktadır.


Bazı uygulamalarımızda sıralama ve sonuç belgesi gibi istatistiki bilgi ve kullanıcıya belge verme amaçlı puan, il,ilçe,okul,ad soyad gibi bilgileriniz sistemlerimizde bulundurulmaktadır. Söz konusu bilgiler üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.


FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞI. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması gerekli güvenlik önlemlerini alır. Buna rağmen herhangi bir şekilde bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞI. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması bu durumdan sorumlu tutulamaz.


Sistemlerimizde size ait bilgi bulunup bulunmadığı ve kaldırılması konusunda aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞI. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmasına ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz.


FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞI. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması bu "Gizlilik Politikası, Kullanım Koşulları ve Kişisel Veriler " bu belgede değişiklik yapabilir ve bu değişiklik "Son Güncelleme" tarihinden itibaren geçerlidir.


İletişim Bilgilerimiz:

0312 484 02 60

iletisim@fernus.com.tr